W wolnym czasie tworzę przynęty okoniowe.

Łowienie okoni stało się moją pasją. To naprawdę fascynujące i ciekawe ryby. Przynęty okoniowe, które powstają w mojej pracowni występują w rozmiarze 5 i 6,5cm. Dedykowane są głownie do połowu okoni, chociaż inne ryby np. boleń, kleń, jaź, szczupak i sandacz bardzo chętnie je atakują. Moje gumy charakteryzuje staranność wykonania i żywe błyszczące kolory. Ich skuteczność potwierdzają wyniki. Zobaczcie sami.

Aby skutecznie łowić, przynęty okoniowe muszą posiadać odpowiedni kolor i prace. Przynęty mojej produkcji nie są produkcją masową. Każdy kolor został przeze mnie wiele razy testowany i udoskonalany tak aby przynęta była doskonałej jakości i namawiała do brania nawet ospałe drapieżniki.

Okoń 40 cm na jedną z moich przynęt

Dobra praca, odpowiednia twardość i skuteczność....

Co wyróżnia moje przynęty ?

 Robione przeze mnie przynęty na okonia są pływające. To znaczy, że guma z której są wykonane unosi się w wodzie. Często dużo lepiej prowokuje ryby do ataku, zwłaszcza w momencie, gdy przynęta dotknie dna. Każda guma posiada gruby brokat, który mocno mieni się nawet w brudnej wodzie aby zainteresować rybę z większego dystansu.

 Gumy  idealnie pracują nawet z najmniejszymi obciążeniami – minimalnie 1g. Dobrze sprawdzają się również na bocznym troku lub dropshotcie. Są wykonane z miękkiego tworzywa aby ich praca była mocna i szybka. Jednakże są na tyle wytrzymałe, aby nie niszczyły się po kilku złowionych rybach. Z racji na wysokiej jakości plastizol używany do odlewania, przynęty nie śmierdzą, nie lepią się i nie topią innych przynęt. Są błyszczące i nie matowieją pod wpływem wody.

Scroll to Top